CELE AMBASADORÓW

MIKSUJĘ Z ULĄ SOMOW!

Chcę zadbać o zdrowie

WIĘCEJ

MIKSUJĘ Z QMAM KASZĘ!

Czyli...Chcę żyć w zgodzie z naturą

WIĘCEJ

MIKSUJĘ Z FIT LOVERSAMI!

Chcę poprawić kondycję

WIĘCEJ

MIKSUJĘ Z ZABAWĄ W GOTOWANIE!

Chcę mieć więcej czasu dla bliskich

WIĘCEJ

MIKSUJĘ Z QMAM KASZĘ!

Czyli...Chcę żyć w zgodzie z naturą

Qmam Kaszę, a właściwie Maia Sobczak to orędowniczka zdrowego i naturalnego trybu życia. I to nie tylko od święta czy w związku z jakąś okazją, jak wakacje, rodzinna impreza lub sylwester. Ale takiego na co dzień – dla siebie samych.

Maia zajmuje się propagowaniem wartościowego jedzenia, smakowaniem zdrowych składników i wartości płynących z filozofii slow life. Pokazuje, że w życiu każdej osoby najważniejsza jest równowaga, a najdoskonalszą rzeczą jest… natura. Właśnie dlatego jej przepisy dostosowane są do tego, co dzieje się za oknem, pory dnia i aktualnego samopoczucia. Maia wiele uwagi poświęca również zagadnieniu marnowania żywności i umiejętnego planowania zakupów. Zawsze znajdzie sposób na to jak zagospodarować to co znajdzie w kuchni i przygotować z tego coś naprawdę pysznego.

Nasza Ambasadorka prowadzi warsztaty i konsultacje dietetyczne. Pomaga zmienić podejście do żywienia i jak najwięcej czerpać z natury oraz tego, co mówi Twoje ciało.

Maia naprawdę qma kaszę, a Ty?

DODAJ CEL DO SWOJEGO MIKSU ZAMKNIJ

MIKSUJĘ Z ULĄ SOMOW!

Chcę zadbać o zdrowie

Ula to wykształcony dietetyk – jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jej specjalizacją jest układnie jadłospisów dla osób o podwyższonej aktywności fizycznej oraz zdrowe i bogate w odżywcze składniki diety roślinne.

Nasza ambasadorka jest zwolenniczką stawiania sobie realnych celów, które pozytywnie wpłyną na organizm i zdrowie. Przykłady? Nie planuj, że zmniejszysz masę ciała o konkretną liczbę – zacznij od zmiany nawyków. Ich rezultaty będą widoczne w dłuższej perspektywie, ale unikniesz efektu jojo, a Twoje samopoczucie znacznie się poprawi.

Ula na co dzień jest dietetykiem klubu siatkarskiego PGE Skra Bełchatów oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej. W swoich poradach opiera się przede wszystkim na wiedzy naukowej, którą chętnie przekazuje na licznych warsztatach kulinarnych.

To co, zadbasz z Ulą o swoje zdrowie?

DODAJ CEL DO SWOJEGO MIKSU ZAMKNIJ

MIKSUJĘ Z ZABAWĄ W GOTOWANIE!

Chcę mieć więcej czasu dla bliskich

Czteroosobowa rodzina z pasją do życia i gotowania. Tata, mama oraz dwie cudowne dziewczynki, Lenka i Maja – zakochani w sobie wzajemnie i we wszystkim, co ich otacza. Na co dzień zajmują się prowadzeniem bloga „Zabawa w gotowanie”, na którym pokazują, że czas wspólnie spędzony w kuchni, może być wspaniałą przygodą.

Prowadzą warsztaty kulinarne w szkołach i propagują zdrowy styl życia. Ale przede wszystkim zachęcają do pielęgnowania chwil w rodzinnym i przyjacielskim gronie. Nic tak przecież nie sprawia frajdy jak wspólne momenty… a jak przy tym uda się coś upichcić, to tym lepiej.

A Ty, masz chęć na zabawę?

DODAJ CEL DO SWOJEGO MIKSU ZAMKNIJ

MIKSUJĘ Z FIT LOVERSAMI!

Chcę poprawić kondycję

FIT Lovers, czyli Pamela i Mateusz. Energiczna para absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Połączyła ich wspólna pasja do akrobatyki, tańca i wszelkich aktywności.

Pozytywnie nastawieni do świata chcą pomóc każdemu, kto potrzebuje zmian w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu. Motywują, zachęcają do ruchu, ćwiczeń i zdrowego odżywiania. A to wszystko z szerokim uśmiechem na twarzy i szalonym poczuciem humoru.

Dobra kondycja i wyćwiczone ciało to według naszych Ambasadorów lepszy komfort życia i więcej energii na kolejne wyzwania. To wszystko przekazują na co dzień na swoim kanale na YouTubie „Zamień KIT na FIT” oraz w mediach społecznościowych.

Chcesz być FIT? Zapraszamy do miksowania!

DODAJ CEL DO SWOJEGO MIKSU ZAMKNIJ